Events

Hebt u een vraag over een van onze volgende evenementen? Of wilt u iets kwijt over een event dat voorbij is?

Contacteer dan gerust een van onze event coördinatoren.

U vindt hun contactgegevens hieronder.

Stefanie Arts Eventmanager

+32 3 244 54 38

Stefanie.Arts@delen.be

Elise De Brabandere Eventcoördinator Nationaal

+32 3 244 56 04

Elise.DeBrabandere@delen.be

Hannah Van den Putte Eventcoördinator Nationaal

+32 3 244 54 79

Hannah.VandenPutte@delen.be

Karen Wynen Eventcoördinator Antwerpen

+32 3 244 54 65

Karen.Wynen@delen.be

Sofie Verbraecken Eventcoördinator Gent

+32 9 210 47 52

Sofie.Verbraecken@delen.be

Jolien Danneels Eventcoördinator Roeselare

+32 51 27 20 31

Jolien.Danneels@delen.be

Koen Jans Eventcoördinator Hasselt

+32 11 71 10 14

Koen.Jans@delen.be

Tim Roubben Eventcoördinator Hasselt

+32 11 71 10 19

Tim.Roubben@delen.be

Els Hendrickx Eventcoördinator Leuven

+32 16 29 89 64

Els.Hendrickx@delen.be

Faty Ssamdi Eventcoördinator Brussel

+32 2 500 86 77

Faty.Ssamdi@delen.be

Emilie Beckers Eventcoördinator Luik

+32 4 232 28 17

Emilie.Beckers@delen.be

Christelle Bernier Eventcoördinator Luik

+32 4 232 28 16

Christelle.Bernier@delen.be

Laura Spreutels Eventcoördinator Namen

+32 81 32 62 72

Laura.Spreutels@delen.be

 
 
Nederlands
Français Nederlands English